Ramair Performance Air Intake – BMW F20/F21/F30/F31/F80 116i + 118i + 316i + 320i 1.6L N13
Estimate date Verwachte levering op woensdag 27 mei
  • Klanten geven 24TUNED een 9,5/10
  • Shop nu, betaal later of in 3 delen
  • Eerlijk advies van onze productexperts
Artikelnummer: JSK-273-BK Categorieën: ,
Productinformatie
De open air intake van Ramair is direct vervangbaar tegen de originele intake en zorgt voor een verhoogde luchtdoorstroming en een verbeterd intake geluid (ten opzichte van origineel). De kit bevat een high-flow schuimen sportluchtfilter (niet-geolied), een tweedelig hitteschild en een aluminium aanzuigbuis met een diameter van 80mm. Het hitteschild is zwart gepoedercoat.
Deze air intake is ook verkrijgbaar met een PRORAM sportluchtfilter (klik hier).
Niet passend op de facelift modellen met de 1.5 B38-motor
Ramair voordeelpakket met korting air intake
Plus- en minpunten
  • Betere luchtdoorstroming
  • Goede pasvorm en mooie afwerking
  • Toename in vermogen en koppel
  • We hebben geen minpunten kunnen ontdekken
Wat ontvang ik?
  • 1x Ramair schuimen sportfilter
  • 1x Tweedelig hitteschild (zwart gepoedercoat)
  • 1x CNC vervaardigde luchtmassameterhouder
  • 2x Slangklem
  • 1x Siliconen slang
  • 1x Bevestigingsmateriaal
  • 1x Handleiding
Past dit op mijn auto?
AutomerkModelUitvoering
AutomerkModelUitvoering
BMW1 Serie F20/F21 - 2011-2019116i - 100kW/136pk
BMW1 Serie F20/F21 - 2011-2019118i - 100kW/136pk
BMW1 Serie F20/F21 - 2011-2019118i - 125kW/170pk